LİFEPO4 BATARYA ( LİTYUM DEMİR FOSFAT BATARYA)


BGS-Lifepo4 BATARYA

Lityum demir fosfat batarya ikincil bir bataryadır ve ana yön, NI-H, Ni-Cd bataryaları ve kurşun-asit bataryalara göre büyük avantajlara sahip bir güç bataryasıdır.

Lityum demir fosfat güç bataryasının sekiz avantajı:

1: BGS LiFePO4 Bataryalar Uzun ömürlü, uzun ömürlü kurşun-asit batarya çevrim ömrü yaklaşık 300 kez, en yüksek 500 kez, ve  BAŞGÜLGRUP SOLAR ENERJİ VE LED AYDINLATMA LTD.ŞTİ. tarafından üretilen lityum demir fosfat güç batarya daha fazla bir çevrim ömrüne sahiptir 2000'den fazla. Standart şarj (5 saat oranı) 2000 defaya kadar kullanılabilir. Aynı kalitede kurşun-asit batarya "yarım yıl, yarım yıllık bakım, yarım yıl bakım ve bakım", 1 - 1,5 yıl, lityum demir fosfat batarya aynı şartlarda 10-12 sene ulaşacak. Kapsamlı değerlendirme, performans fiyat oranı kurşun asitli akülerden 4 kat daha fazla olacaktır.

2: BGS LiFePO4 Bataryada Güvenlik, lityum demir fosfat kullanımı, lityum kobaltat ve lityum manganatın güvenlik tehlikesini tamamen çözmektedir. Lityum kobaltat ve lityum manganat, tüketicilerin yaşam güvenliğini tehdit eden güçlü bir çarpışma altında patlayacaktır ve demir fosfat Lityum, zorlu güvenlik testlerine tabi tutulur ve en kötü trafik kazalarında bile patlamaz.

3: BGS LiFePO4 Batarya Yüksek akım 2C hızlı bir şekilde şarj edilip boşaltılabilir. Özel şarj aleti altında, batarya 1,5C'lik şarjın 1,5 dakika içinde tam olarak şarj edilebilir ve başlangıç akımı 2C'ye ulaşabilir, ancak kurşun asit bataryanın böyle bir performansı yoktur.

4: BGS LiFePO4 Batarya Yüksek sıcaklık dayanımı, lityum demir fosfat elektrikli ısıtma pik, yaklaşık 200 ° C'de sadece 350 ° C -500 ° C ve lityum manganat ve lityum kobalt oksit ulaşabilir.

5: BGS LiFePO4 Bataryada Büyük kapasite.

6: BGS LiFePO4 Bataryada Hafıza etkisi yoktur.

7: BGS LiFePO4 Bataryada Küçük boy ve hafifdir.

8: BGS LiFePO4 Bataryada Yeşili ve çevreyi korur.

9: BGS LiFePO4 Bataryada Yüksek performans, yüksek kapasite (170mah/g) ve pratikte 165mah/g test değerlerine sahiptir. 

10: BGS LiFePO4 Batarya 2000 döngü üzerinde garanti etmektedir ki bu değer kurşun asit akülerin 8 kat ve lityum iyon akülerin 4 kata kadar üzerindedir.

11: BGS LifePO4 Batarya çok güvenli, emniyetli ve stabil bir kimyaya sahiptir. Kıvılcımlara dayanıklıdır ve yanıcı değildir. 

12: BGS LifePO4 Batarya aşırı şarj veya deşarjda parlama yapmaz. 500 dereceye kadar termal stabiliteye dayanır. 

13: BGS LifePO4 Yüksek çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir (-30 C/+85C ). 

14: BGS LifePO4 Uzun bakım ömrü ile BGS LiFePO4 Batarya çok kullanışlıdır. (6-12 yıl)  

15: BGS LifePO4 Batarya Esnek ağırlık ve hacim değerlerine sahiptir. Kurşun asitli akülerin yarısı kadar ağırlığa sahiptir.

16: BGS LifePO4 Batarya çevrecidir, toksik olarak daha düşük yoğunluktadır. Kontamine edici değildir. 

10: BGS LifePO4 Batarya hızlı şarj edilebilme özelliğine sahiptir.

BGS LİFEPO4 BATARYA ( LİTYUM DEMİR GÜÇ BATARYASI) UYGULAMA ALANLARI

1. BGS LifePO4 Büyük ölçekli elektrikli araçlar: otobüsler, elektrikli araçlar, doğal noktalar ve hibrid elektrikli araçlar ve hibrid araçlar. Güç aracıyla birlikte.

2. BGS LifePO4 Hafif elektrikli araçlar: elektrikli bisikletler, golf arabaları, küçük elektrikli kayar kamyonlar, istifler, temizlik araçları, elektrikli tekerlekli sandalyeler, vb.

3. BGS LifePO4 Elektrikli aletler: elektrikli matkaplar, motorlu testereler, çim biçme makineleri vb.

4. BGS LifePO4 Uzaktan kumandalı arabalar, tekneler, uçaklar ve diğer oyuncaklar.

5. BGS LifePO4 Güneş ve rüzgar enerjisi üretimi için enerji depolama ekipmanları.

6. BGS LifePO4 UPS ve acil durum ışıkları Uyarı lambaları ve madencilerin lambaları (en güvenli) ve acil durum lambaları.

7. BGS LifePO4 Küçük tıbbi ekipman, taşınabilir cihazlar, vb. Küçük tıbbi ekipman ve taşınabilir cihazlar.