BGS 500 Mobil Su Arıtma Sistemi


BGS 500 Mobil Su Arıtma Sistemi

BGS Mobil Su Arıtma Sistemi şehir şebeke su sisteminden uzak olan noktalarda, sizlere çevrenizdeki tuzlu veya tatlı  doğal su kaynaklarından içme , kullanma ve üretiminiz için gerekli temiz ve şartlandırılmış su temini sağlar.

BGS konusunda uzman proje mühendisleri tarafında dizayn edilen mobil su arıtma sisteminde su ilk aşamada kum filtresinden gecerek içerisindeki partiküler maddelerden arındırılır ve  5 mikronluk hassas filtrasyon sistemine ulaşır. Hassas filtrasyon sisteminde ise daha düşük mikronlu partiküler maddeler sudan uzaklaştırılır. Ters Osmoz (RO) aşamasına gelindiğinde membranlara giren su içindeki tüm ağır metal ve bakteriyolojik kirlilikten temizlenir.  Böylelikle elde edilen ham suyun, standart  içme suyu kalitesine ulaşması sağlanmıştır.

Model : BGS-500

Brüt Ağırlık : 1200 kg (tam yük)

Ölçüler : 210(e)x352(b)x210(y)cm

Kapasite:   min.500 Litre/saat

Standart Donanımlar

- Ters Ozmos membranları,-Solar paneller,-Jel Akü,- Tam Sinüs İnvertör,- Basınç elemanları,Kartuj filtre,- Depolama tankı,- Besleme tankı,- Atık su pompası,- Jenerator,- Römork,- Electronik Panel,- Tek dingilli treyler,- Basınç anahtarları,- Debimetre,- Vanalar,- Membran temizleme sistemi,- Dosajlama tankı ve pompası