Dekoratif Aydınlatma Direkleri

BAŞGÜLGRUP AYDINLATMA ’YA HOŞGELDİNİZ
Başgülgrup Aydınlatma, 2011 yılında iç mekan aydınlatma ve dış mekan aydınlatma sistemleri, klasik ve modern avizeler, lambaderler, aplikler, masa lambaları, bahçe aydınlatmaları, sokak aydınlatmaları, döküm çeşmeler, aydınlatma direkleri, aydınlatma armatürleri gibi ürünlerin, aksesuar ve ekipmalarının ithalat ve ihracata uygun olarak üretimini yapmak amacıyla kurulmuştur.
Şirketimiz standart üretiminin dışında, isteğe bağlı olarak özel değişik model ve şekillerde de üretim yapmaktadır. Müşteri isteklerine öncelik veren bir politikanın sonucunda, firmamız her türlü servis ve ürün garantisini müşterilerimize gerek satış ve gerekse satış sonrası süreçte vermektedir. Firma yönetimimiz ve personeli geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışacaktır Başgülgrup Aydınlatma ve estetiğin yetenekli ellerde sevgiyle bir araya geldiği doğru adres.

YÜZLERCE ÇEŞİT ÜRÜNÜMÜZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Başgülgrup Aydınlatma, 2011 yılında iç ve dış aydınlatma sistemleri, klasik ve modern avizeler, lambaderler, duvar apliklerleri, masa lambaları, bahçe aydınlatma ürünleri, aksesuar ve ekipmalarının ithalat ve ihracata uygun olarak üretimini yapmak amacıyla kurulmuştur.
Şirketimiz standart üretiminin dışında, isteğe bağlı olarak özel değişik model ve şekillerde de üretim yapmaktadır.
Müşteri isteklerine öncelik veren bir politikanın sonucunda, firmamız her türlü servis ve ürün garantisini müşterilerimize gerek satış ve gerekse satış sonrası süreçte vermektedir.
Firma yönetimimiz ve personeli geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de sizlere daha iyi hizmet verebilmek için canla başla çalışacaktır.
Başgülgrup Aydınlatma  kalite ve estetiğin yetenekli ellerde sevgiyle bir araya geldiği doğru adres.
Saygılarımızla.