75 ledli solar aydınlatma

80 Watt'lık Güneş Panelli, 4800 Lümenli 75 adet  NICHIA LED'li Komplike Güneş Sokak Lambasıdır. 3,2 volt 60 AH LiFePO4 solar bataryadan oluşur. Dahili akıllı sensör kontrol sistemi ile  pilin şarj edilmesine ve ışığı AÇMA / KAPATMA'ya yardımcı olur. Işık ilk 6 saat boyunca% 100 parlaklıkla çalışır ve daha sonra akıllı kontrole geçer. Akıllı kontrol, batarya kullanılabilirliğine bağlı olarak parlaklığı düzenler ve gece boyunca ışık vermesini sağlar. Işıkta kullanılan LED Lens,% 93 ışık geçirgenliğine sahip Japan Teijin Chemicals PC dış mekan optik lensidir.

Solar Sokak lambası, ışık yoğunluğuna bağlı olarak otomatik olarak AÇILIR / KAPANIR. Karanlık algılandığında ışık AÇIK duruma getirilir ve ışık algılandığında KAPALI duruma getirilir. Bu özellik insan ve malzeme kaynaklarının korunmasına yardımcı olur.

UYGULAMA : Sokak ve yollarda, yerleşim alanlarında, doğal noktalar, parklar, özel bahçeler ve diğer ortak kullanım alanlarında yaygın olarak kullanılır. Daha güvenli bir ortam yaratılmasına yardımcı olur ve insanların gece aktivitelerini artırır.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

BGS Güneş enerjili lamba ;Ne kadar yağmurlu veya bulutlu gün olursa olsun, ışık asla sönmez.

BGS Güneş enerjili lamba ; Dört gün güneşsiz havalarda çalışma özelliğne sahipdir.

Rüzgar direnci katsayısı 8, Sismik katsayısı 7'dir.

BGS Güneş enerjili lamba; Yeşil çevre koruma özelliğine sahipdir. ultraviyole ışın yok ve kızılötesi ışın yok, radyasyon ve yumuşak aydınlatma çalışmaları yok, stroboskopik yok.

BGS Güneş enerjili lamba ;Yüksek verimli ve uzun ömürlüdür,Entegre tasarım, modüler üretim ve bir vidalı montaj ..,yüksek verimli bir LiFePO4 batarya ile kullanılır.

PİL VE GÜNEŞ PANELİ:

BGS Güneş paneli: 80w - Güneş paneli ömrü: 25 yıl

BGS Pil Türü: LiFePO4 - Akü Gerilimi: 3.2V

BGS Akü Kapasitesi: 60 Ah - Pil Ömrü: 8-12 Yıl

Şarj türü: güneş - Şarj Süresi: 4 - 6 Saat

Çalışma Süresi: Sabaha kadar

 LED ÖZELLİKLERİ:

LED Watt: 40 W, 4800 LM

LED - Maksimum Güç: 30W 4800 Lümen (1w = 160 Lümen)

LED Çip Markası: Nichia- LED Ömrü: 50000 Saat

Görüş açısı: 120 ° - LED sayısı: 75

Işık Rengi ve sıcaklık: Saf / Soğuk Beyaz, 5000-6000K

ON ve OFF Düğmesi: Otomatik.

 KURULUM DURUMU:

Kurulum yüksekliği 6 Metre.

Direkler arası mesafe maxsimum  20 metredir.

Bir direğe monte edilmelidir.