LORENTZ PS 150 SOLAR DALGIÇ POMPA

LORENTZ PS 150 SOLAR DALGIÇ POMPA

LORENTZ PS santrifüj pompalar; yüksek akış için tasarlanmış içme suyu temini, hayvan sulama, gölet ve sulama yönetimi uygulamalarında yüksek kalitede hizmet sunar.
PS santrifüj pompalar ile nerede olursanız olun, elektrik hattı bulunmasa da temiz ve ekonomik sulama yapmanızı sağlar.
LORENTZ PS DC güce sahip santrifüj pompalar, güneşenerjisini verimli bir şekilde kullanarak büyük su hacimleri pompalamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüksek verimli pompalar ile 79 m3/saat akışhızlarına ulaşabilirsiniz.
Her bir sistem, bir pompa ve pompa motoru ve bir kontrol ünitesinden oluşur. Bu modüler konsept ile şebekeden bağımsız yerlerde belli hacimlere kadar ekonomik, bağımsız ve temiz bir şekilde sulama yapabilirsiniz.

AVANTAJLARI:

Uzun ömür beklentisi referanslar ile kanıtlanmıştır,Uzak ve zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır, Basit ve ekonomik maliyetli servis ve onarım için akıllımodüler tasarıma sahiptir, Hızlı ve basit kuruluma sahiptir, Ekonomik yedek parçalara sahiptir, Dizel motorlara göre çok iyi bir yatırım getirisine sahiptir, Her türlü uygulama için geniş bir kapasite aralığına sahiptir.

GENEL ÖZELLİKLERİ:

Almanya’da tasarlanmıştır, Ürünün tamamı yüksek kalitede paslanmaz malzemeden üretilmiştir, Dökme paslanmaz çelik parçalardan oluşmaktadır, AC bağlantı seçeneği ile güneş enerjisi direkt bağlanabilir, MPPT (maksimum güç noktası izleme özelliği) teknolojisi ile güneş panellerinden maksimum güç elde etmeye olanak tanır, Güneş enerjisi için tasarlanmış ECDRIVE DC fırçasız motorlar ile %90’ın üzerinde verim sağlar, Opsiyonel olarak veri kaydedici seçeneği vardır.

LORENTZ PS150 C-SJ5-8 SOLAR DALGIÇ POMPA 

SOLAR POMPA ÖZELLİKLERİ:

Maksimum toplam dikey yükseklik : 20 m

Maksimum akış hızı : 5 m3/saat

Basit kurulum,

Bakım gerektirmez,

Yüksek güvenilirlik ve ömür beklentisi,

Ekonomik pompalama tekniği.

Güneş enerjisiyle çalışma özellikleri;

Maksimum Güç Voltajı (Vmp) : > 17 VDC

Maksimum Açık Devre Voltajı (Voc) : 50 VDC

Nominal Voltaj : 12-24 VDC

Akü Voltajı : 12-24 VDC

UYGULAMALAR:

İçme suyu temini,Hayvan sulama,Gölet/havuz yönetimi,Sulama,Yüzer pompa,Bahçe sulama vb
Not: Uygulama ve ürün resimleri örnek olup, birebir aynı görüntüyü yansıtmayabilir.
İhtiyaçlar ve bölgeler değişiklik gösterdiğinden, solar sulama projelerinize en uygun ve ekonomik çözümü sunabilmemiz için lütfen bizlerle irtibata geçiniz. Hesaplamalar orijinal COMPASS programı ile yapılmaktadır.